درباره آپلودفا

آپلودفا بهترین وسیله برای اشتراک گزاری عکس و فایل های شماست. آیا تا کنون قصد به اشتراک گذاری عکسهایتان را با دوستانتان داشته اید و ساختن حساب کاربری در سایتهای آپلود عکس برایتان آزار دهنده بوده و مدام میبایست به ایمیلتان سر بزنید؟ با این وبسایت شما میتوانید به راحتی فایل های خود را از روی کامپیوترتان آپلود نمائید و آنرا با هرکس در هر مکانی به اشتراک بگزارید. عکس و فایل های شما در آپلودفا برای همیشه باقی میماند. در واقع ما درحال حاضر میزبان 653 عکس و فایل هستیم.

امکانات آپلود فا :
  • پشتیبانی از اکثر فرمت ها جهت آپلود
  • فضا نامحدود و 62 مگابایت برای هر عکس و فایل
  • امکان آپلود بدون تغییر نام فایل آپلود شده
  • گالری شخصی و مدیریت فایل ها و عکس ها
  • قالب جدید و قابل درسترسی سریع به امکانات
  • ابزار آپلود در وب لاگ و وبسایت شما
  • آپتایم سریع برای دسترسی به فایل های آپلود شده
سوالات متداول

1. وظیفه این سایت چیست و چه کاری انجام میدهد؟
برای اینکه بتوانید تصاویری را که توسط دوربین خود ثبت میکنید و یا فایل هایی که در رایانه شخصی دارید، در محیط مجازی اینترنت به اشتراک گذارید و یا در وبلاگ و وبسایت خود به نمایش در آورید باید آنها را در سایتی مثل آپلودفا بارگذاری کنید و سپس لینک مربوط به فایلتان را در هرجایی که میخواهید منتشر کنید.

2. عضویت در سایت چه فایده ای دارد؟
اعضای سایت از حجم بالاتر آپلود و تعداد پسوند های مجاز بیشتری برخوردار خواهند شد.
همچنین با عضویت در سایت دارای یک گالری شخصی با امکانات مناسب خواهید شد؛ مهم ترین مزایای عضویت این است که اولا لینک فایل هایی که آپلود میکنید برای همیشه در اختیارتان خواهد ماند در حالی که آدرس لینک فایلی که توسط کاربران مهمان آپلود میگردند فقط یک بار به آنها نمایش داده میشود. مزیت دوم این است که شما می توانید فایل یا عکسی که آپلود کرده اید را از سایت حذف کنید و یا مجبور نیستید یک فایل را چندبار پیاپی آپلود نمایید.

3. آیا برای آپلود محدودیت تعداد تصویر و یا ماندگاری فایل وجود دارد؟
خیر! تصاویر و فایل هایی که آپلود می شوند به صورت نامحدود خواهند ماند و محدودیتی در تعداد فایل و تصویر جهت آپلود وجود ندارد.

4. آیا واقعا ماندگاری فایل ها به صورت دائمی می باشد؟
بله! در صورتی که در هنگام آپلود، گزینه ماندگاری را بر روی دائمی بگذارید، تمامی فایل های شما در سرور آپلودفا به صورت دائمی ذخیره میشوند.
ولی برای نگهداری فایل های غیر عکس که کاملا بدون استفاده هستند و بیش از 6 ماه از تاریخ آخرین دانلودشان میگذرد و توسط افراد غیر عضو سایت آپلود شده اند، تضمینی وجود ندارد.

5. آیا مصرف اینترنت برای دانلود و آپلود به صورت نیم بها است؟
بله، سایت آپلودفا در قدرتمندترین سرورهای ایرانی میزبانی می‌شود و دارای ترافیک داخلی نیم بها می‌باشد.

6. چه پسوند و فرمت هایی برای آپلود مجاز می باشد؟
jpeg, jpg, gif, png, bmp, ico, psd, tif, apk, bz2, tar, deb, dwg, swf, flv, wmv, wma, wav, amr, ts, mpeg, mov, mpg, divx, vob, dat, mkv, avi, mp4, m4v, 3gp, 3g2, mp3, m4a, ogv, rar, zip, gz, sub, idx, xml, css, torrent, ttf, mid, midi, rtf, jar, jad, xap, ogg, srt, sis, sisx, ppt, pptx, xls, xlsx, doc, docx, doc, txt, odt, pdf, pps, ppsx, asf, rm, iso, fla, 7z, msi, cab, sea, bin, dll, sql, w3x, log, tga, webm, flac

کد آمار شما ( دیده نخواهد شد )